MS27484T22B55PLC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27484T22B55PLC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN HSG PLUG 55POS STRGHT PINS
Fitxak: MS27484T22B55PLC.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MS27484T22B55PLCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27484T22B55PLC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN HSG PLUG 55POS STRGHT PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1080 pcs Datuen fitxa MS27484T22B55PLC.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 20 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Male Pins
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum
Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Olive Drab Beste izenak AMS27484T22B55PLC
MS27484T22B55PLC-ND
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 55
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS27484T22B55PLC Diametro handiak hornituak 22-55
Txertatu materiala Aluminum, Olive Drab Cadmium over Nickel Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak Coupling Nut, Ground Zabaldutako deskribapena 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
deskribapena CONN HSG PLUG 55POS STRGHT PINS Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock
Akoplatu Nut Materiala, Plater 1.625" (41.28mm) Coupling Nut Diametroa Cadmium over Nickel