MS27484T20F41SLC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27484T20F41SLC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN HSG PLUG 41POS STRGHT SCKT
Fitxak: MS27484T20F41SLC.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MS27484T20F41SLCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27484T20F41SLC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN HSG PLUG 41POS STRGHT SCKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1084 pcs Datuen fitxa MS27484T20F41SLC.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 20 Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Female Sockets
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum
Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak AMS27484T20F41SLC
MS27484T20F41SLC-ND
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 41
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS27484T20F41SLC Diametro handiak hornituak 20-41
Txertatu materiala Aluminum, Electroless Nickel Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak Coupling Nut, Ground Zabaldutako deskribapena 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
deskribapena CONN HSG PLUG 41POS STRGHT SCKT Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock
Akoplatu Nut Materiala, Plater 1.500" (38.10mm) Coupling Nut Diametroa Electroless Nickel