MS27484T20F39PLC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27484T20F39PLC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG MALE 39POS INLINE
Fitxak: MS27484T20F39PLC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 934 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 934 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
MS27484T20F39PLCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27484T20F39PLC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLUG HSG MALE 39POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 934 pcs Datuen fitxa MS27484T20F39PLC.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 20-39
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Electroless Nickel
Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Packaging Bulk
Beste izenak AMS27484T20F39PLC
MS27484T20F39PLC-ND
Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 39
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak Coupling Nut, Ground Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 39 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum, Electroless Nickel
Coupling Nut Diametroa 1.500" (38.10mm) Harremanetarako mota Crimp