MS27484T18F66P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27484T18F66P
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 66POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27484T18F66P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 854 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 854 pcs
  • Mezua
MS27484T18F66Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27484T18F66P fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLUG MALE 66POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 854 pcs Datuen fitxa MS27484T18F66P.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 18-66 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Electroless Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27484T18F66P
MS27484T18F66P-ND
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 66 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Deskribapen zehatza 66 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -