MS27484T18F28P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27484T18F28P
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 28POS STRAIGHT W/PINS
Fitxak: MS27484T18F28P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 732 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 732 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MS27484T18F28Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27484T18F28P fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLUG 28POS STRAIGHT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 732 pcs Datuen fitxa MS27484T18F28P.pdf
Tentsioaren balioa 600VAC, 850VDC Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Shell Material, Amaitu - Series Military, MIL-DTL-38999 Series II
RoHS egoera Bulk Beste izenak AMS27484T18F28P
MS27484T18F28P-ND
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 28
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS27484T18F28P Diametro handiak hornituak 18-28
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 28 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN PLUG 28POS STRAIGHT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A, 13A