MS27484T16B26PD
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27484T16B26PD
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27484T16B26PD.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 970 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 970 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
MS27484T16B26PDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27484T16B26PD fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 970 pcs Datuen fitxa MS27484T16B26PD.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 16-26 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium over Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27484T16B26PD
MS27484T16B26PD-ND
Orientazio D Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak Coupling Nut, Ground Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -