MS27484T14F15BA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27484T14F15BA
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena JT 15C 14#20 1#16 SKT GRD PLUG
Fitxak: MS27484T14F15BA.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
MS27484T14F15BAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27484T14F15BA fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena JT 15C 14#20 1#16 SKT GRD PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1149 pcs Datuen fitxa MS27484T14F15BA.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 16 (1), 20 (14) Usage Shielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Female Sockets
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Silver Beste izenak AAMS27484T14F15BA
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 15
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS27484T14F15BA Diametro handiak hornituak 14-15
Txertatu materiala Aluminum Alloy, Electroless Nickel Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak Coupling Nut, Ground Zabaldutako deskribapena 15 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground
deskribapena JT 15C 14#20 1#16 SKT GRD PLUG Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock
Akoplatu Nut Materiala, Plater 1.141" (28.98mm) Coupling Nut Diametroa Electroless Nickel