MS27484T14B18SC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27484T14B18SC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27484T14B18SC.pdf
  • Mezua
MS27484T14B18SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27484T14B18SC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1017 pcs Datuen fitxa MS27484T14B18SC.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 14-18 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium over Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27484T14B18SC
MS27484T14B18SC-ND
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 18 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa -