MS27484P20B16P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27484P20B16P
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27484P20B16P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 944 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 944 pcs
  • Mezua
MS27484P20B16Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27484P20B16P fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 944 pcs Datuen fitxa MS27484P20B16P.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-16 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium over Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27484P20B16P
MS27484P20B16P-ND
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 16 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection -
Ezaugarriak Coupling Nut, Ground, Potted Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Olive Drab Kable irekitzea 1.159" (29.44mm)