MS27484E20F41PLC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27484E20F41PLC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE
Fitxak: MS27484E20F41PLC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 953 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 953 pcs
  • Mezua
MS27484E20F41PLCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27484E20F41PLC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLUG HSG MALE 41POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 953 pcs Datuen fitxa MS27484E20F41PLC.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 20-41
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Electroless Nickel
Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Packaging Bulk
Beste izenak AMS27484E20F41PLC
MS27484E20F41PLC-ND
Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 41
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak Coupling Nut, Ground Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Ground Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum, Electroless Nickel
Coupling Nut Diametroa 1.500" (38.10mm) Harremanetarako mota Crimp