MS27484E18F32P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27484E18F32P
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27484E18F32P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 838 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 838 pcs
  • Mezua
MS27484E18F32Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27484E18F32P fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLUG MALE 32POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 838 pcs Datuen fitxa MS27484E18F32P.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 18-32 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Electroless Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27484E18F32P
MS27484E18F32P-ND
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 32 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak Coupling Nut, Ground Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -