MS27484E18B11PC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27484E18B11PC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27484E18B11PC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 790 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 790 pcs
  • Mezua
MS27484E18B11PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27484E18B11PC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 790 pcs Datuen fitxa MS27484E18B11PC.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 18-11 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium over Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27484E18B11PC
MS27484E18B11PC-ND
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 11 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak Coupling Nut, Ground Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -