MS27474T22B21SC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27474T22B21SC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27474T22B21SC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 712 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 712 pcs
  • Mezua
MS27474T22B21SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27474T22B21SC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 712 pcs Datuen fitxa MS27474T22B21SC.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-21 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium over Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27474T22B21SC
MS27474T22B21SC-ND
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 21 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa -