MS27474T18B53SA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27474T18B53SA
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27474T18B53SA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 578 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 578 pcs
  • Mezua
MS27474T18B53SAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27474T18B53SA fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 578 pcs Datuen fitxa MS27474T18B53SA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 18-53 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium over Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27474T18B53SA
MS27474T18B53SA-ND
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 53 Muntaketa mota Panel Mount
Deskribapen zehatza 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa -