MS27474T18B28P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27474T18B28P
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 28POS JAM NUT W/PINS
Fitxak: MS27474T18B28P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 855 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 855 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MS27474T18B28Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27474T18B28P fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT 28POS JAM NUT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 855 pcs Datuen fitxa MS27474T18B28P.pdf
Tentsioaren balioa 600VAC, 850VDC Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series Military, MIL-DTL-38999 Series II
RoHS egoera Bulk Beste izenak AMS27474T18B28P
MS27474T18B28P-ND
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 28
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS27474T18B28P Diametro handiak hornituak 18-28
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 28 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 28POS JAM NUT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A, 13A