MS27474T16F55P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27474T16F55P
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27474T16F55P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 960 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 960 pcs
  • Mezua
MS27474T16F55Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27474T16F55P fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 960 pcs Datuen fitxa MS27474T16F55P.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 16-55 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Electroless Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27474T16F55P
MS27474T16F55P-ND
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 55 Muntaketa mota Panel Mount
Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -