MS27474T16F26PB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27474T16F26PB
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27474T16F26PB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 932 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 932 pcs
  • Mezua
MS27474T16F26PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27474T16F26PB fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 932 pcs Datuen fitxa MS27474T16F26PB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 16-26 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Electroless Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27474T16F26PB
MS27474T16F26PB-ND
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Panel Mount
Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -