MS27474T16B42PC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27474T16B42PC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 42POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27474T16B42PC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 792 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 792 pcs
  • Mezua
MS27474T16B42PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27474T16B42PC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT MALE 42POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 792 pcs Datuen fitxa MS27474T16B42PC.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 16-42 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium over Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27474T16B42PC
MS27474T16B42PC-ND
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 42 Muntaketa mota Panel Mount
Deskribapen zehatza 42 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -