MS27474T14B18PC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27474T14B18PC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27474T14B18PC.pdf
  • Mezua
MS27474T14B18PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27474T14B18PC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT MALE 18POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1135 pcs Datuen fitxa MS27474T14B18PC.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 14-18 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium over Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27474T14B18PC
MS27474T14B18PC-ND
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 18 Muntaketa mota Panel Mount
Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -