MS27474E20B16PC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27474E20B16PC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 16POS JAM NUT W/PINS
Fitxak: MS27474E20B16PC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 911 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 911 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MS27474E20B16PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27474E20B16PC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT 16POS JAM NUT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 911 pcs Datuen fitxa MS27474E20B16PC.pdf
Tentsioaren balioa 900VAC, 1250VDC Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series Military, MIL-DTL-38999 Series II
RoHS egoera Bulk Beste izenak AMS27474E20B16PC
MS27474E20B16PC-ND
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 16
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS27474E20B16PC Diametro handiak hornituak 20-16
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 16POS JAM NUT W/PINS Uneko balorazioa 13A