MS27473T18B32BA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27473T18B32BA
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena JT 32C 32#20 SKT PLUG
Fitxak: MS27473T18B32BA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
MS27473T18B32BAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27473T18B32BA fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena JT 32C 32#20 SKT PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1071 pcs Datuen fitxa MS27473T18B32BA.pdf
Wire Gauge edo Range - AWG 20 Usage Unshielded
Idatzi atributuak Environment Resistant Mota For Female Sockets
Zuzendaritza pilatzea Crimp Ezkutuaren amaiera Circular
Shell Material, Amaitu - Shell Amaitu Aluminum Alloy
Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT RoHS egoera Bulk
Plug / estalkia Plug diametroa Olive Drab Beste izenak AAMS27473T18B32BA
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 32
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS27473T18B32BA Diametro handiak hornituak 18-32
Txertatu materiala Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium over Nickel Barne hartzen ditu -
Ezaugarriak Coupling Nut Zabaldutako deskribapena 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
deskribapena JT 32C 32#20 SKT PLUG Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock
Akoplatu Nut Materiala, Plater 1.391" (35.33mm) Coupling Nut Diametroa Cadmium over Nickel