MS27473T16F55PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27473T16F55PA
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena JT 55C 55#22M PIN PLUG
Fitxak: MS27473T16F55PA.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 818 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 818 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
MS27473T16F55PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27473T16F55PA fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena JT 55C 55#22M PIN PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 818 pcs Datuen fitxa MS27473T16F55PA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 16-55 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Electroless Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AAMS27473T16F55PA
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 55 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Uneko balorazioa -
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Silver Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Marine, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27473T16F55PB
MS27473T16F55PB
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Stockean: 1057 pcs
Deskarga: MS27473T16F55PB.pdf
RFQ
MS27473T16F42SB-LC
MS27473T16F42SB-LC
deskribapena: CONN PLUG HSG FMALE 42POS INLINE
Stockean: 847 pcs
Deskarga: MS27473T16F42SB-LC.pdf
RFQ
MS27473T16F55P
MS27473T16F55P