MS27473T16F26PLC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27473T16F26PLC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE
Fitxak: MS27473T16F26PLC.pdf
  • Mezua
MS27473T16F26PLCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27473T16F26PLC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLUG HSG MALE 26POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1610 pcs Datuen fitxa MS27473T16F26PLC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 16-26
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Electroless Nickel
Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT Packaging Bulk
Beste izenak AMS27473T16F26PLC
MS27473T16F26PLC-ND
Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 26
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum, Electroless Nickel
Coupling Nut Diametroa 1.265" (32.13mm) Harremanetarako mota Crimp
Kontaktuaren tamaina 20 Harremanetarako Forma Circular
Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27473T16F26S-U
MS27473T16F26S-U
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: JT 26C 26#20 SKT PLUG
Stockean: 891 pcs
Deskarga: MS27473T16F26S-U.pdf
RFQ
MS27473T16F26SA-LC
MS27473T16F26SA-LC
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Stockean: 1239 pcs
Deskarga:
RFQ
MS27473T16F26P
MS27473T16F26P
deskribapena: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP