MS27473P16B26P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27473P16B26P
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27473P16B26P.pdf
  • Mezua
MS27473P16B26Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27473P16B26P fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1002 pcs Datuen fitxa MS27473P16B26P.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 16-26 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium over Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27473P16B26P
MS27473P16B26P-ND
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection -
Ezaugarriak Coupling Nut, Potted Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Olive Drab Kable irekitzea 0.909" (23.09mm)