MS27473E22F55SC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27473E22F55SC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27473E22F55SC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 815 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 815 pcs
  • Mezua
MS27473E22F55SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27473E22F55SC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 815 pcs Datuen fitxa MS27473E22F55SC.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-55 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Electroless Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27473E22F55SC
MS27473E22F55SC-ND
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 55 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa -