MS27473E18B66SC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27473E18B66SC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 66POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27473E18B66SC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 645 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 645 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
MS27473E18B66SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27473E18B66SC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLUG FMALE 66POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 645 pcs Datuen fitxa MS27473E18B66SC.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 18-66 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium over Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27473E18B66SC
MS27473E18B66SC-ND
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 66 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 66 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa -