MS27472T22B55PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27472T22B55PA
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27472T22B55PA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
MS27472T22B55PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27472T22B55PA fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1082 pcs Datuen fitxa MS27472T22B55PA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-55 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium over Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27472T22B55PA
MS27472T22B55PA-ND
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 55 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Olive Drab Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27472T22B55PC
MS27472T22B55PC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Stockean: 1022 pcs
Deskarga: MS27472T22B55PC.pdf
RFQ
MS27472T22B35SD
MS27472T22B35SD
deskribapena: CONN RCPT FMALE 100POS CRIMP
Stockean: 760 pcs
Deskarga: MS27472T22B35SD.pdf
RFQ
MS27472T22B55P
MS27472T22B55P