MS27472T16B26SC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27472T16B26SC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27472T16B26SC.pdf
  • Mezua
MS27472T16B26SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27472T16B26SC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1139 pcs Datuen fitxa MS27472T16B26SC.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 16-26 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium over Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27472T16B26SC
MS27472T16B26SC-ND
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa -