MS27472T10B13PC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27472T10B13PC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 13POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27472T10B13PC.pdf
  • Mezua
MS27472T10B13PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27472T10B13PC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT MALE 13POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1323 pcs Datuen fitxa MS27472T10B13PC.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 10-13 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium over Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27472T10B13PC
MS27472T10B13PC-ND
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 13 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 13 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -