MS27472P22A55PA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27472P22A55PA
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27472P22A55PA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 688 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 688 pcs
  • Mezua
MS27472P22A55PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27472P22A55PA fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 688 pcs Datuen fitxa MS27472P22A55PA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-55 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Cadmium over Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II, JT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27472P22A55PA
MS27472P22A55PA-ND
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 55 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection -
Ezaugarriak Potted Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore - Kable irekitzea 1.284" (32.61mm)