MS27468T25F29PB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27468T25F29PB
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27468T25F29PB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 688 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 688 pcs
  • Mezua
MS27468T25F29PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27468T25F29PB fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 688 pcs Datuen fitxa MS27468T25F29PB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 25-29 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Electroless Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27468T25F29PB
MS27468T25F29PB-ND
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 29 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Silver Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27468T25F29PA-LC
MS27468T25F29PA-LC
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 29POS PNL MT
Stockean: 836 pcs
Deskarga: MS27468T25F29PA-LC.pdf
RFQ
MS27468T25F29PB-LC
MS27468T25F29PB-LC