MS27468T25F19SA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27468T25F19SA
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SCKT
Fitxak: MS27468T25F19SA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 428 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 428 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MS27468T25F19SAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27468T25F19SA fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SCKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 428 pcs Datuen fitxa MS27468T25F19SA.pdf
Tentsioaren balioa 600VAC, 850VDC Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Shell Material, Amaitu - Series Military, MIL-DTL-38999 Series I
RoHS egoera Bulk Beste izenak AMS27468T25F19SA
MS27468T25F19SA-ND
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 19
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS27468T25F19SA Diametro handiak hornituak 25-19
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SCKT Uneko balorazioa 23A
Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock Harremanetarako materiala A
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27468T25F19SA-LC
MS27468T25F19SA-LC
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Stockean: 837 pcs
Deskarga: MS27468T25F19SA-LC.pdf
RFQ
MS27468T25F19SA
MS27468T25F19SA
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT
Stockean: 853 pcs
Deskarga: MS27468T25F19SA.pdf
RFQ
MS27468T25F19S
MS27468T25F19S
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
Stockean: 454 pcs
Deskarga: MS27468T25F19S.pdf
MS27468T25F19SB
MS27468T25F19SB
deskribapena: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Stockean: 703 pcs
Deskarga: MS27468T25F19SB.pdf
Stockean: 1211 pcs
Deskarga: MS27468T25F19S.pdf
Stockean: 647 pcs
MS27468T25F19SA
MS27468T25F19SA
Stockean: 1461 pcs
Deskarga: MS27468T25F19SA.pdf
MS27468T25F19SA-LC
MS27468T25F19SA-LC
deskribapena: CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT
Stockean: 911 pcs
Stockean: 678 pcs
Deskarga: MS27468T25F19SB.pdf
MS27468T25F19S-LC
MS27468T25F19S-LC
Deskarga: MS27468T25F19S-LC.pdf
MS27468T25F19SAL
MS27468T25F19SAL