MS27468T19B11SC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27468T19B11SC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27468T19B11SC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 956 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 956 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
MS27468T19B11SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27468T19B11SC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT FMALE 11POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 956 pcs Datuen fitxa MS27468T19B11SC.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 19-11 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium over Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27468T19B11SC
MS27468T19B11SC-ND
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 11 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa -