MS27468T17F26PD
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27468T17F26PD
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 26POS PIN
Fitxak: MS27468T17F26PD.pdf
  • Mezua
MS27468T17F26PDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27468T17F26PD fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN HSG RCPT JAM NUT 26POS PIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5266 pcs Datuen fitxa MS27468T17F26PD.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 17-26 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Electroless Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Packaging Bulk Beste izenak AAMS27468T17F26PD
Orientazio D Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Uneko balorazioa -