MS27468T15B18SC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27468T15B18SC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 18POS JAM NUT W/SCKT
Fitxak: MS27468T15B18SC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
MS27468T15B18SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27468T15B18SC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT 18POS JAM NUT W/SCKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1274 pcs Datuen fitxa MS27468T15B18SC.pdf
Tentsioaren balioa 600VAC, 850VDC Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series Military, MIL-DTL-38999 Series I
RoHS egoera Bulk Beste izenak AMS27468T15B18SC
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 18
Fabrikatzailearen zatia zenbakia MS27468T15B18SC Diametro handiak hornituak 15-18
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 18POS JAM NUT W/SCKT Uneko balorazioa 7.5A
Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock Harremanetarako materiala C
Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27468T15B18SD
MS27468T15B18SD
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Stockean: 1009 pcs
Deskarga: MS27468T15B18SD.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT 18POS JAM NUT W/SCKT
Stockean: 1053 pcs
Deskarga: MS27468T15B18SD.pdf
RFQ
MS27468T15B18SB
MS27468T15B18SB
Deskarga: MS27468T15B18SB.pdf