MS27467T25F46PLC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27467T25F46PLC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLG HSG MALE 46POS INLINE
Fitxak: MS27467T25F46PLC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
MS27467T25F46PLCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27467T25F46PLC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLG HSG MALE 46POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1163 pcs Datuen fitxa MS27467T25F46PLC.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-46
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Electroless Nickel
Series Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT Packaging Bulk
Beste izenak AMS27467T25F46PLC
MS27467T25F46PLC-ND
Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 46 (44 + 2 Coax)
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Bayonet Lock
Coupling Nut Diametroa 1.875" (47.63mm) Harremanetarako mota Crimp