MS27467T25F43PCLC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27467T25F43PCLC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG MALE 43POS INLINE
Fitxak: MS27467T25F43PCLC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 755 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 755 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
MS27467T25F43PCLCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27467T25F43PCLC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLUG HSG MALE 43POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 755 pcs Datuen fitxa MS27467T25F43PCLC.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-43
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Electroless Nickel
Series Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT Packaging Bulk
Beste izenak AMS27467T25F43PCLC
MS27467T25F43PCLC-ND
Orientazio C
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 43
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 43 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Electroless Nickel
Coupling Nut Diametroa 1.875" (47.63mm) Harremanetarako mota Crimp