MS27467T17F55PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27467T17F55PA
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27467T17F55PA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
MS27467T17F55PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27467T17F55PA fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1043 pcs Datuen fitxa MS27467T17F55PA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 17-55 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Electroless Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27467T17F55PA
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 55 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Silver Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27467T17F6A
MS27467T17F6A
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: 8LT 6C 6#20 PIN PLUG
Stockean: 1578 pcs
Deskarga: MS27467T17F6A.pdf
RFQ
MS27467T17F35SL
MS27467T17F35SL
deskribapena: CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
Stockean: 2180 pcs
Deskarga: MS27467T17F35SL.pdf
RFQ
MS27467T17F55P
MS27467T17F55P
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP