MS27467T15B37SC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27467T15B37SC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 37POS SKT
Fitxak: MS27467T15B37SC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MS27467T15B37SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27467T15B37SC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN HSG PLUG STRGHT 37POS SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3994 pcs Datuen fitxa MS27467T15B37SC.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 15-37 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium over Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Packaging Bulk Beste izenak AAMS27467T15B37SC
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 37 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 37 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Uneko balorazioa -
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore Olive Drab Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Marine, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27467T15B37SD
MS27467T15B37SD
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN HSG PLUG STRGHT 37POS SKT
Stockean: 2964 pcs
Deskarga: MS27467T15B37SD.pdf
RFQ
MS27467T15B5A
MS27467T15B5A
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN HSG PLUG STRGHT 5POS PIN