MS27467P25B61PD
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27467P25B61PD
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27467P25B61PD.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 728 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 728 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
MS27467P25B61PDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27467P25B61PD fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 728 pcs Datuen fitxa MS27467P25B61PD.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 25-61 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium over Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27467P25B61PD
MS27467P25B61PD-ND
Orientazio D Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 61 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection -
Ezaugarriak Coupling Nut, Potted Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Olive Drab Kable irekitzea 1.409" (35.79mm)