MS27466T25F29PB
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27466T25F29PB
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena LJT 29C 29#16 PIN RECP
Fitxak: MS27466T25F29PB.pdf
  • Mezua
MS27466T25F29PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27466T25F29PB fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena LJT 29C 29#16 PIN RECP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6558 pcs Datuen fitxa MS27466T25F29PB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 25-29 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Electroless Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Packaging Bulk Beste izenak AAMS27466T25F29PB
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 29 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Uneko balorazioa -
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Silver Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Marine, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27466T25F29PA-LC
MS27466T25F29PA-LC
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 29POS PNL MT
Stockean: 1734 pcs
Deskarga: MS27466T25F29PA-LC.pdf
RFQ
MS27466T25F29PA
MS27466T25F29PA
deskribapena: CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP
Stockean: 1140 pcs
Deskarga: MS27466T25F29PA.pdf
RFQ
MS27466T25F29P
MS27466T25F29P
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT 29POS WALL MT W/PINS