MS27466P17B26P
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27466P17B26P
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Fitxak: MS27466P17B26P.pdf
  • Mezua
MS27466P17B26Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27466P17B26P fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1074 pcs Datuen fitxa MS27466P17B26P.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 17-26 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium over Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series I, LJT
Packaging Bulk Beste izenak AMS27466P17B26P
MS27466P17B26P-ND
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection -
Ezaugarriak Potted Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Olive Drab Kable irekitzea 0.909" (23.09mm)