D38999/26WF28PN-RUWHST3
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/26WF28PN-RUWHST3
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 28POS GOLD CRIMP
Fitxak: D38999/26WF28PN-RUWHST3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
D38999/26WF28PN-RUWHST3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/26WF28PN-RUWHST3 fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLUG MALE 28POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6165 pcs Datuen fitxa D38999/26WF28PN-RUWHST3.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL F
Shell tamaina - Txertatu 19-28 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Packaging Bulk Beste izenak AAD38999/26WF28PN-RUWHST3
D3899926WF28PNRUWHST3
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 28 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Deskribapen zehatza 28 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -