D38999/20TG16SA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/20TG16SA
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
Fitxak: D38999/20TG16SA.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 670 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 670 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
  • Mezua
D38999/20TG16SAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/20TG16SA fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 670 pcs Datuen fitxa D38999/20TG16SA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL G
Shell tamaina - Txertatu 21-16 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Durmalon™ Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Packaging Bulk Beste izenak AAD38999/20TG16SA
D3899920TG16SA
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 16 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa -