D38999/20TG11PB
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/20TG11PB
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP
Fitxak: D38999/20TG11PB.pdf
  • Mezua
D38999/20TG11PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/20TG11PB fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4769 pcs Datuen fitxa D38999/20TG11PB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL G
Shell tamaina - Txertatu 21-11 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Durmalon™ Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Packaging Bulk Beste izenak AAD38999/20TG11PB
D3899920TG11PB
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 11 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa -