D38999/20TG11BA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/20TG11BA
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT
Fitxak: D38999/20TG11BA.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 782 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 782 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
D38999/20TG11BAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/20TG11BA fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 782 pcs Datuen fitxa D38999/20TG11BA.pdf
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL G Shell tamaina - Txertatu 21-11
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Durmalon™
Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Packaging Bulk
Beste izenak AAD38999/20TG11BA
D3899920TG11BA
Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 11
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -