D38999/20FE26PA
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/20FE26PA
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 26POS WALL MNT W/PINS
Fitxak: D38999/20FE26PA.pdf
  • Mezua
D38999/20FE26PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/20FE26PA fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT 26POS WALL MNT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1473 pcs Datuen fitxa D38999/20FE26PA.pdf
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak Environment Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Shell Material, Amaitu E Series Military, MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
RoHS egoera Bulk Beste izenak AD38999/20FE26PA
D38999/20FE26PA-ND
D3899920FE26PA
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 26
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/20FE26PA Diametro handiak hornituak 17-26
Ezaugarriak Shielded Zabaldutako deskribapena 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 26POS WALL MNT W/PINS Uneko balorazioa -