CTVS06RF-25-46PC-LC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CTVS06RF-25-46PC-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 46POS INLINE
Fitxak: CTVS06RF-25-46PC-LC.pdf
  • Mezua
CTVS06RF-25-46PC-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CTVS06RF-25-46PC-LC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 46POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5369 pcs Datuen fitxa CTVS06RF-25-46PC-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-46
Shell Material Composite Shell Amaitu Electroless Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV Packaging Bulk
Beste izenak AACTVS06RF-25-46PC-LC
CTVS06RF2546PCLC
Orientazio C
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 46 (44 + 2 Coax)
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak Coupling Nut, Self Locking Mota atxikitzea Threaded
Coupling Nut Diametroa 1.890" (48.01mm) Harremanetarako mota Crimp
Kontaktuaren tamaina 16 (4), 20 (40), 8 Coax (2) Harremanetarako Forma Circular
Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CTVS06RF-25-46PC
CTVS06RF-25-46PC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLUG MALE 46POS GOLD CRIMP