CTVPS00RF-23-53SC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CTVPS00RF-23-53SC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP
Fitxak: CTVPS00RF-23-53SC.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 706 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 706 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
CTVPS00RF-23-53SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CTVPS00RF-23-53SC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 706 pcs Datuen fitxa CTVPS00RF-23-53SC.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 23-53 Shell Material Composite
Shell Amaitu Electroless Nickel Series MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ TV
Packaging Bulk Beste izenak CTVPS00RF2353SC
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 53 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa -