CTVP00RF-23-151SC
Amphenol Aerospace OperationsAmphenol Aerospace Operations
Amphenol Aerospace Operations
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CTVP00RF-23-151SC
Fabrikatzaileak / Marka: Amphenol Aerospace Operations
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 151POS CRIMP
Fitxak: CTVP00RF-23-151SC.pdf
  • Mezua
CTVP00RF-23-151SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CTVP00RF-23-151SC fabrikatzailea Amphenol Aerospace Operations
deskribapena CONN RCPT FMALE 151POS CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5503 pcs Datuen fitxa CTVP00RF-23-151SC.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 23-151 Shell Material Composite
Shell Amaitu Electroless Nickel Series MIL-DTL-38999 Series III, Tri-Start™ HD
Packaging Bulk Beste izenak CTVP00RF23151SC
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 151 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala - Ingress Protection Environment Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 151 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa -